Ścianki biurowe

JAKIEJ ŚCIANKI POTRZEBUJESZ?

Oferujemy ścianki i przegrody do wydzielania miejsc pracy oraz zapewnienia odpowiedniego klimatu akustycznego. W zależności od potrzeb możesz wybrać wypełnienie wykonane z płyty laminowanej lub dodatkowo tapicerowane (jedno lub dwustronnie).

 

 

Poziom I
Standard podstawowy. Ściankę stanowi blenda z płyty laminowanej. W zależności czy jest to przegroda biurkowa czy wolnostojąca ścianka, takie wypełnienie będzie uzupełnione o mocowanie lub słupki.
Poziom II
Ścianki tapicerowane. Przegroda lub ścianka posiada warstwę tapicerowaną miekką. Zapewnia ona lepsze wyciszenie stanowiska oraz umożliwia przypinanie notatek do powierzchni. Uzupełnieniem są akcesoria montażowe: mocowania lub słupki.
Custom
Indywidualnie dopasowane rozwiązania. Gdy zajdzie potrzeba zmodyfikowania podstawowej konstrukcji ścianek np. o kształt lub wypełnienie jesteśmy także gotowi zrealizować takie zlecenie.

Prosty wybór

W poniższej tabeli znajdziesz informacje o przewidywanym koszcie mebli. Na zakres cenowy składają się akcesoria i materiały użyte do produkcji oraz wymiar mebla.

 

Wkrótce pojawi się tu katalog ścianek online...

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Skontaktuj się z nami lub umów się na konsultację, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie. Na twoje zlecenie przygotujemy projekt pomieszczenia, aby Twoje biuro stało się idealnym miejscem do pracy.

POTRZEBUJESZ INSPIRACJI?

Kliknij na przycisk i zobacz nasze dotychczasowe realizacje.